Sklepy odzieżowe Poddębice  tel 537467072

Sklepy odzieżowe Poddębice tel 537467072

27 kwietnia, 2020 0 przez Doradca Personalny

Bluzka z szerokimi ramionami święci swoje triumfy od kilku sezonów a jej pozycje ciągle nie słabnie. W czym pozostaje jej fenomen. Jakie typy jesteśmy do wyboru? To wyjątkowo malowniczy i kobiecy fason odzieży. Bluzka odsłaniająca ramiona jest także elegancka, kiedy również rzuca kobiecie odrobinę kokieterii. W jakich wersjach żyje oraz czym ukazują się poszczególne modele?

Sklepy odzieżowe Łódzkie tel 537467072

Rodzaje bluzek z szerokimi ramionami

Klasyczna hiszpanka

Najpopularniejszą jest tzw. hiszpanka, czyli bluzka z szerokimi ramionami i falbanką. To dużo niewielki a zarazem uwodzicielski model. Falująca falbana dodaje kreacji lekkości i zwiewności. Przepięknie zaakcentuje ona linie ramion jednocześnie znacząc i uwydatniając biust. Spośród obecnego same powodu zalecana jest Paniom o niskim lub standardowej wielkości biuście. Też z konkretniejszą miseczką powinny dać na przykłady bez falbany.

sukienki

Nie tylko falbana jest ozdobą tej bluzki. Przepiękne bufiaste, kiedy również rozwijające się rękawy, ze ściągaczami, obszyte koronką lub falbanami, to wyjątkowo efektowny fakt tego standardu. Oprócz jednej falbany może mieszkać ich klika, stawiających się sama na drugiej. Falbana zapewne istnieć także obszyta ściągaczem i stawać pionowo, oraz nie opadać. Przepiękne wyglądają dekolty w rustykalnym stylu ozdobione efektownymi koronkami.
Sklepy odzieżowe Łódzkie tel 537467072

Hiszpanki odsłaniające brzuch

Ciekawą możliwością na wakacyjny etap są bluzki hiszpanki odsłaniające brzuch. Dzięki takiej kombinacji łączymy dwa gorące trendy w jakimś. Ten rodzaj bluzki świetnie będzie pisał się także z złymi szortami, kiedy również dużą letnią spódnicą.

T-shirt odsłaniający ramiona

Najnowszy, nowi trend, to bluzka t-shirt z szerokimi ramionami. Niezwykle wyróżniają się modele opatrzone dodatkowo lampasami a’la TOMMY. Genialny dekolt ze szpicem jest wyjątkową możliwością na lato. Bluzka świetnie skomponuje się z dżinsami, szortami czy obcisłą spódniczką.

Bluzka z odkrytymi ramionami i długim rękawem

Na chłodniejsze dni korzystnym lekarstwem są bluzki z szerokimi ramionami i długim rękawem. Bawełniana, obcisła grupa będzie właściwa dla Kobiet o smukłej sylwetce, bo może niepotrzebnie uwypuklić mankamenty figury. Bardzo powszechnym rodzajem są bluzki o dużym fasonie. Świetnie będą pisały się z obciślejszym dołem garderoby i doskonale zamaskują biodra i brzuch.
Sklepy odzieżowe Łódzkie tel 537467072

Bluzki odsłaniające ramiona z chokerem

Obcisła, seksowna bluzka z dużym rękawem, odsłoniętymi ramionami oraz supermodnym chokerem będzie obowiązkowa na randkę lub imprezę. Świetnie składa się dodatkowo w biznesowych zestawieniach, kiedy również codziennych stylizacjach. Bluzka nie dość, że przepięknie wyeksponuje ramiona, to dzięki chokerowi doda bardzo efektownego i efektownego wyglądu stylizacji. Ten gatunek spowodowany jest dla Kobiet, które cenią biżuteryjne dodatki.

Sklepy odzieżowe Łódzkie tel 537467072

zobacz również Bluzka z odkrytymi ramionami