zm holding sp.z o.o. stanisława kulczyńskiego 2 02-777 warszawa

24 marca, 2024 0 przez Doradca Personalny

Znaleziony temat: zm holding sp.z o.o. stanisława kulczyńskiego 2 02-777 warszawa

ZM Holding sp. z o.o. – Twoje rozwiązanie w zakresie workholdingu

ZM Holding sp. z o.o. to firma specjalizująca się w obszarze workholdingu, czyli wynajmu pracowników z Ukrainy i Gruzji. Dzięki naszej usłudze leasingu pracowniczego możesz skorzystać z wykwalifikowanej kadry pracowniczej bez konieczności zatrudniania ich na stałe.

Wynajem pracownika – jak to działa?

Proces wynajmu pracownika z ZM Holding sp. z o.o. jest prosty i przejrzysty. Wystarczy skontaktować się z nami i podać nam informacje o ilości potrzebnych pracowników oraz ich kwalifikacjach. Następnie my zajmiemy się znalezieniem odpowiednich kandydatów, przeprowadzeniem procesu rekrutacji oraz załatwieniem wszelkich formalności związanych z zatrudnieniem.

Giełda pracy – znalezienie idealnego pracownika

Dla firm poszukujących pracowników z Ukrainy lub Gruzji, nasza giełda pracy jest idealnym miejscem do znalezienia odpowiednich kandydatów. Dzięki naszej bazie danych możemy szybko i sprawnie dopasować pracowników do wymagań i oczekiwań naszych klientów.

Leasing pracowniczy – korzyści dla Twojej firmy

Korzystanie z usług ZM Holding sp. z o.o. w zakresie leasingu pracowniczego ma wiele korzyści dla Twojej firmy. Dzięki temu rozwiązaniu możesz szybko i elastycznie dostosować liczbę pracowników do zmieniających się potrzeb firmy, unikając jednocześnie kosztów związanych z zatrudnianiem pracowników na stałe.

Kontakt

Jeśli jesteś zainteresowany skorzystaniem z naszych usług w zakresie workholdingu, leasingu pracowniczego lub poszukujesz pracowników z Ukrainy lub Gruzji, skontaktuj się z nami pod adresem stanisława kulczyńskiego 2, 02-777 Warszawa lub odwiedź naszą stronę internetową workholding.eu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji i chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: zm holding sp.z o.o. stanisława kulczyńskiego 2 02-777 warszawa